Biz Büyük Bir Ekibiz

HANE, Tekstilden akaryakıta, gayrimenkulden fuar ve organizasyon hizmetlerine kadar 10 farklı sektörde 30 un üzerinde markasıyla hizmet veren ve ülkemize katma değer üreten bir grup şirketlerinin karavan sektöründeki markasıdır.

Ürünlerinde kalite, işlevsellik ve şık tasarımı ön planda tutmaktadır. Müşterilerine konforu ve kaliteyi sunar. Bu sektörde örnek gösterilen öncü firmalardan biri olma gayesiyle çıktığı bu yolda bir asırlık ticari tecrübesi ve üretim kabiliyetiyle sizin için eşsiz yaşam alanları oluşturur.

Amacımız

“HANE“ olarak amacımız, yaratıcı, sorumlu, özgür düşünen, yeniliklere açık, eğitime önem veren, çalışanları arasında işbirliğini geliştiren yapısıyla, karavan ve konaklama sorunlarına çözüm getiren, en kaliteli ürünleri her zaman müşterileriyle paylaşan, geçmişten gelen kültür ile günümüz kurumsal yapısını aynı düşünce çerçevesinde bağdaştıran, kişisel ve sosyal gelişim olanakları sunabilen bir yapı oluşturmaktır.

Hedefimiz

Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttıran, hizmet anlayışı içerisinde kalite ve güveni sunan, sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.