Doğa Hane – 7m.

Modern konut mimarisinden esinlenerek tasarlanan ve hane çizgilerini üzerinde taşıyan Doğa Hane Tiny House modelimiz size her yerde evinizin konforunu sunar. Evinizden biraz küçük olmasına rağmen, konforu ve teknolojisi ile sizi kocaman Hane House dünyasının içine çeker. Şehrin gürültüsünden, yoğunluktan ve karmaşasından kaçmak istediğinizde doğa haneniz sizi bekliyor olacaktır.

Doğa Hane Tiny House Teknik Detaylar

Tiny House konusundaki tecrübemizi, en kaliteli malzemelerle birleştirerek, sizin için en iyi Tekerlekli evleri üretiyoruz.

  • Plakalı ve Ruhsatlı,
  • Tüm trafik kurallarına uygun olarak üretim,
  • 23 metrekare,
  • 1 + 1 Loft daire,
  • 3.500 kg taşıma kapasitesi,
  • Alko şase,
  • Gider ve altyapısı tamamlanmıştır.

Tiny House Modellerimiz hakkında hazırladığımız kataloğumuza ulaşmak ve tiny house fiyat bilgisi almak için lütfen aşağıdaki butona tıklayın.

Türkiye’nin en büyük Tiny House üreticilerinden biri olan Hane House’un konforlu ve kompakt minik evleri huzurlarınızda.

Gizem Hanımla bizden almış olduğu Doğa Hane ürünümüz hakkında kısa bir söyleşi yaptık. Kendisi bizlerle tanışmadan önce hayallerini kurduğu modeli kataloğumuzda görünce hiç düşünmeden Avcılardaki üretim tesisimize gelip siparişini vermişti. Doğa Hane Tiny House modelimizi SİZ’ den dinlemek için videomuzu izleyin.

Galeri modunu açmak için aşağıdaki resimlerden birine tıklayın.

Tiny House fiyat bilgisi, katalog ve teknik detaylar için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurarak bize mesaj atınız. Gün içerisinde WhatsApp ya da Mail yoluyla size istediğiniz bilgileri göndermiş olacağız.

Sunduğumuz Hizmetler

Mimari Destek

Arsa Kiralama & Satış

Park Hane

Özel Mobilya Desteği

Alt Yapı Hizmeti

Bakım & Onarım

Abone Olun

Hane House’un faaliyetlerinden haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.