Neden Tekerlekli Mobil Ev? Neden Hane House?

Bu yazımızda Neden Tekerlekli Mobil Ev? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Ülkemizde Beykoz, Sapanca gibi büyük şehirlere yakın beldelerden tutun, Çeşme, Bodrum, Marmaris, İzmir, Antalya gibi pek çok tatil beldesi olan şehirlerde ev almak için hatırı sayılır bir bütçeyi ayırmak zorundasınız. Bir de bütçenizin yetmediği durumlarda yüksek faizli kredilerle borçlanarak ev sahibi olmak ve bu eve bağımlı kalmayı kesinlikle istemezsiniz. İşte, neden tekerlekli mobil ev sorusuna cevap olan motivasyon burada yatmaktadır. İnsanların  tiny house hareketine katılmasına sebep olan başlıca faktörlerden birisi budur. Geleneksel evlerle aynı kalitede inşa edildikleri için, düşük maliyetlerine rağmen, uygun şekilde inşa edilmiş tekerlekli mobil bir ev onlarca yıl sizin konut ihtiyacınızı sağlayabilir.

Tekerlekli Mobil Ev Hane House

Hane House, Tekerlekli Mobil Ev Modellerini Beğenilerinize Sunar.

Son dönemde Google’da yapılan aramalara baktığımızda Tiny House Sapanca, Tiny House Çanakkale, Tiny House Muğla, Tiny House İzmir ve Tiny House İstanbul gibi aramaların oldukça popüler olduğunu görmemizin başlıca sebepleri yukarıda bahsettiğimiz maddelere dayanmaktadır.

Tiny House’lar, geleneksel bir evde bulunan tüm elektronik eşyaların dahil olduğu (çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, TV), depolama alanı, koltuk, yatak, banyo gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanır. Hatta tekerlekli evinizin içine şömine dahi kurulmasını isteyebilirsiniz. Tekerlekli evlerin elektrik enerji ihtiyacı mümkünse şehir şebekesinden, yoksa güneş panelleri ve inverter aracılığıyla sağlanabilir. Su ihtiyacı ise bulunulan konumda şehir şebekesi yoksa mobilyaların arkasına ya da şaseye gömülebilen su depoları vasıtasıyla sağlanmaktadır.

Tekerlekli Mobil Ev Tiny House

Tekerlekli Mobil Evlerimiz – Yeni Haneniz..

Mobil evinizle, kiralayabileceğiniz veya size ait, imarlı, imarsız arsa ya da bahçede yaşayabilirsiniz. Tekerlekli bir küçük ev satın almanız ya da kiralamanız durumunda da, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde dilediğiniz süre konaklayabilme, tatil yapabilme ya da yaşayabilme fırsatını yakalarsınız.

Deprem kuşağında olan bir ülkede, özellikle yaşanılan pandemi süreci sonrasında karşılaşılması beklenen, yeni normal olarak adlandırılabilecek bir zaman dilimi tüm insanlığı beklemektedir. Bu sebeplerle, insanların kalabalıktan uzak, güvenli, sakin bir yaşam sürmesine olanak sağlayan bu küçük evleri siz de harika bir alternatif olarak değerlendirmelisiniz. Bir Tiny House kiralayarak keyifli bir tatil ile birlikte deneyimlemiş de olabilirsiniz.

Peki herkesin imrenerek baktığı Tiny House felsefesine Türkiye’de nasıl bakılıyor? Elbette, geniş evlerde yaşamayı seven, büyük ailelere sahip insanlara göre değiller. Mobil ya da sabit küçük bir eve taşınmak, önemli yaşam tarzı değişikliklerini de beraberinde getirmektedir. Ancak pek çok insan için küçük bir ev büyük bir hayalin gerçekleşmesi demektir.

Instagram hesabımızı ziyaret etmek isterseniz burayı tıklayın.

Bir yaşam tarzı olarak sade yaşamı seçen birçok müşterimiz, üretim atölyemizi ve Hane House modellerimizi görünce kararını çok hızlı vermektedir. Hayallerinizdeki Tekerlekli Mobil Evinizi seçerken, iç dizaynını 3D bilgisayar programlarımız aracılığı ile özgürce tasarlayabilir, kaliteli bir yaşam sürmeniz için tekerlekli evinizin Avrupa standartlarında yüksek kalite ile nasıl üretildiğini kendiniz değerlendirebilirsiniz.

Tiny House Türkiye üretici firması olan Hane House’un sunduğu yüksek kaliteli tekerlekli mobil ev modellerini, üretildiği yerde görmek; farkımızı onaylamak için sizleri Üretim tesislerimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Bizimle hemen şimdi irtibata geçebilirsiniz.

Tiny House fiyat bilgisi, katalog ve teknik detaylar için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurarak bize mesaj atınız. Gün içerisinde WhatsApp ya da Mail yoluyla size istediğiniz bilgileri göndermiş olacağız.