İstanbul dünyanın en güzel ve gözde şehirleri arasında yer alıyor. İstanbul’da yaşamak sosyal imkânları, tarihi mekânları, gezilip görülecek sanat galerileri, eğitim fırsatları ve daha birçok konuda paha biçilmez imkânlar sunuyor. Bir de bu şehir için madalyonun diğer yüzü, buz dağının görünmeyen tarafı var! Önünüze serdiği fırsatlar ile birlikte bir o kadar da yorucu ve yıpratıcı bu tarihi şehir. İşte bu yüzden bu yazımızda tiny house Beykoz konaklama alternatiflerinden bahsetmek istedik. Çünkü İstanbul gibi kalabalık, yorucu, stres yüklü, her an trafik ve toplu taşıma yorgunluğu yaşayabileceğiniz, gürültülü bir şehirde yaşıyor dahi olsanız, sizin de tiny house keyfini deneyimlemeye hakkınız var. Hatta tiny house ve minimalist yaşam hareketinin hafifliğini, rahatlığını, keyfini en çok da İstanbul’da yaşayanlar hak ediyor desek abartmış olmayız herhalde.

Tiny House Beykoz Şehrin Büyüsü

İstanbul’un Beykoz ilçesi, sahip olduğu göz alıcı orman dokusu ile şehrin akciğeri olarak nitelendiriliyor. Şehrin Karadeniz kıyısına doğru açılmadan önceki son ilçesi olan Beykoz bir nevi Karadeniz Bölgesi’nin doğasını da yansıtıyor. İstanbul’un diğer ilçelerine nazaran fazlaca yeşil barındırması nedeni ile de şehrin en huzur dolu ilçelerinin başında geliyor. Yeşilin ve İstanbul Boğazı’nın eşsiz mavisinin birleştiği Beykoz, şehir sakinlerinin nefes almak, yorgunluklarını gidermek, piknik yapmak için tatil günlerini değerlendirdikleri en gözde ilçeleri arasında yer alıyor. Bu arada tiny house nedir diyorsanız, tiny house hakkında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Beykoz; İstanbul’u İstanbul yapan tarihi dokusu, eşsiz Beykoz korusu, İstanbul’un arka bahçesi olarak nitelendirilen Polonezköy’ü, Yuşa Tepesi, Anadolu Hisarı, şirin mi şirin bir tatil kasabası olan Riva’sı ile ünlü olmanın yanında, son zamanlarda adını farklı bir konseptle de duyurmaya başladı. Tiny house Beykoz!

Tiny House İstanbul Tekerlekli Mobil Ev

Hane Tiny House Sapanca, Beykoz, Bodrum, İzmir, Çanakkale Başta Olmak Üzere Türkiye’nin Dört Bir Yanına Doğru Yola Çıktı..

Tiny House Beykoz ile Metropolde Minimalist Yaşamı Deneyimleyin

Tiny house hareketi ve minimalist yaşam son zamanların en gözde trendi konumuna geldi. Modern yaşamın insana dayattığı yorucu kavramlardan uzaklaşmak! Daha fazla nitelik, daha az nicelik, daha fazla güzellik, daha az gösteriş merakı, daha fazla içsel zenginlik ve nihayetinde ulaşılan iç huzur. En çok büyük şehirlerde, hele de İstanbul gibi bir metropolde yaşayan insanların ihtiyaç duyduğu; doğa ile bütünleşmek, maddi ve manevi fazlalıklardan kurtulmak için tiny house İstanbul tatilini Beykoz’da deneyimlemek mümkün.

Gürültü ve karmaşadan bir süre de olsa uzaklaşmak istiyor, çocuklarımızın ayakları toprağa bassın, yeşile gözümüz doysun, gece uyumadan önce yıldızları doyasıya seyredelim, ormanın kokusunu duyalım, temiz havada spor yapalım, çayımızı ve kahvemizi kuş cıvıltıları eşliğinde yudumlayalım, güneşin keyfini çıkarıp D vitamini depolayalım diyorsanız tiny house Beykoz tatilini mutlaka deneyimlemelisiniz. Bütçenize, kalacağınız kişi sayısına, zevkinize göre çeşitli alternatifler ile sunulan tiny house Beykoz tatil deneyimi, sizlere alışkın olduğunuz metropol hayatından bambaşka tecrübeler sunar.

Unutmayın! Tekerlekli mobil ev üreticisi https://www.hanehouse.com/, 60 yıllık ticari tecrübe, 300’ün üzerinde çalışan personeli, +10.000 m2 üretim tesisiyle tiny yaşam çözümleriyle yanınızda.

Özel Günleriniz İçin Tiny House Beykoz Alternatifi

Tiny house Beykoz tatili için bir dizi nedeniniz olabilir. Öncelikle daha önce hiç konaklamadıysanız sadece tiny house keyfini deneyimlemek için dahi kendinizi şımartabilirsiniz. Bir tiny house satın almayı düşünüyor ya da tekerlekli mobil ev kiralayıp bir sonraki tatilinizi sevdiklerinizle birlikte özgürce yapmak istiyorsanız, öncesinde tiny house Beykoz alternatifi bu kararınızı olgunlaştırmak için bir neden olarak karşınıza çıkıyor.

Tiny House İstanbul Tekerlekli Mobile Ev Küçük Ev

Psikolojik olarak hafiflemek, temiz havayı ve doğayı hissetmek, organik beslenmenin tadını çıkarmak, birkaç gün de olsa teknolojiye ara vermek, metropolde de olsanız doğanın tadını çıkarmak, küçük evinizden dışarı adım atar atmaz toprağa basmak ve evinizin bahçesinde kahvenizi yudumlarken kitap okuyup müzik dinlemek. Bunlar da kendinizi ödüllendirmek ve tiny house Beykoz kaçamağınızın tadına varmak için yaratacağınız nedenler arasında yer alıyor. Bütün bu nedenlerle birlikte doğum günü, evlilik yıl dönümü, evlilik teklifi v.b. gibi özel günlerinizi ölümsüzleştirmek, her zaman hatırlanası kılmak için de tiny house Beykoz alternatifi orijinal bir yöntem olarak karşınıza çıkıyor.

Tiny house Beykoz İstanbul’dan çıkmadan, çok uzaklara gitmeden minimalist yaşamı deneyimlemek, tiny house hayatını ve bu harekete katılanları anlamak, özel günlerinizi hep hatırlanası kılmak, sevdikleriniz ve kendinizi ödüllendirmek için harika fırsatlar sunuyor. Size ise sadece adım atmak ve huzurun tadını çıkarmak kalıyor.